Vychází nové album Rogera Waterse – IS THIS THE LIFE WE REALLY WANT?

Sdílejte tento článek na Facebooku

Roger Waters, kreativní tvůrce slavných Pink Floyd, oznámil vydání svého prvního rockového alba po pětadvaceti letech. Deska, která ponese název Is This The Life We Really Want?, je k dispozici k předobjednání a vyjde 2. června 2017.

Poslední Watersovo studiové album z roku 1992 Amused To Death, bylo studií populární kultury a zkoumalo sílu televize v éře války v Zálivu. Dlouho očekávaná nová deska, Is This The Life We Really Want?, je novodobým komentářem na moderní svět a nejisté časy. Stává se tak přirozeným nástupcem klasických pinkfloydovských alb jako například Animals nebo The Wall.

Produkce a finálních mixů se ujal Nigel Godrich (Radiohead, Paul McCartney, Beck, U2, „From the Basement“), album bude obsahovat dvanáct nových Watersových skladeb a vyjde na 180g double vinylu a na CD.

Při natáčení alba Is This The Life We Really Want? se v nahrávacím studiu sešli tito muzikanti: Roger Waters (vokály, akustická a basová kytara), Nigel Godrich (aranže, klávesy, kytara), Gus Seyffert (basová kytara, klávesy), Jonathan Wilson (kytara, klávesy), Joey Waronker (bicí), Roger Manning (klávesy), Lee Pardini (klávesy) a Lucius (vokály) s Jessicou Wolfe a Holly Proctor.

Is This The Life We Really Want? Tracklist

 1. When We Were Young
 2. Déjà Vu
 3. The Last Refugee
 4. Picture That
 5. Broken Bones
 6. Is This The Life We Really Want?
 7. Bird In A Gale
 8. The Most Beautiful Girl
 9. Smell The Roses
 10. Wait For Her
 11. Oceans Apart
 12. Part of Me Died

 

Sdílejte tento článek na Facebooku