Tajemství bodu G – klikněte na spouštěč orgasmu!

Sdílejte tento článek na Facebooku

Vytoužený i zatracovaný, takový je bod G – fenomén dnešní doby. Ať už otevřete jakýkoli časopis či internetovou stránku, jenž mají něco společného se sexuální tématikou, dříve nebo později narazíte na vášnivé diskuse o tomto spouštěči slasti. Máte se také o jeho existenci zajímat nebo je to jen mnoho povyku pro nic? Odhalte s námi tajemství bodu G!

Potřebujete do ložnice přivést svěží vítr a dodat vašim postelovým radovánkám novou jiskru? Nebo rudnete až za ušima vzteky při povzdyších vaší přítelkyně, že její ex jí uměl mistrně stimulovat bod G? Chcete jí dokázat, že také vy si bez nesnází zvládnete s tímto spouštěčem slasti pohrát? Není nic jednoduššího. Hledáním bodu G vaší milé se jistě pobavíte a navíc – naučíte-li se s ním prvotřídně pracovat – jí dopřejete milostnou extázi v podobě ložnicového zemětřesení. Tak vzhůru do toho!

Grafenbergův bod, jak toto tlačítko k ženskému orgasmu odborně nazývají sexuologové, představuje jednu z nejvzrušivějších oblastí ženského těla. Přestože účinky jeho stimulace jsou obrovské (může ženě zaručit ty nejintenzivnější orgasmy, a to dokonce několikrát za sebou), samotný shluk erotogenních vláken není větší než kulička hrášku.

Kde vlastně bod G hledat? Přestože se vědci nemohou na jeho přesném umístění (a jeho existenci či údajné neexistenci) dohodnout, většina žen umisťuje svůj spouštěč slasti na přední stěně vnitřní části vagíny, poblíž podbřišku. Jeho lokalizace však může připomínat hledání jehly v kupce sena. Není-li žena vzrušená, je „géčko“ těžko odlišitelné od okolního prostředí. Dobrá zpráva pro vás? Během vzrušení a stimulace zduří až na několikanásobek své původní velikosti, tudíž jej najdete hravě. Pátrání po spouštěči extáze můžete třeba zasvětit předehru. Žena by při tom měla ležet pohodlně, se zadečkem ideálně podepřeným polštářem. Při hledání fenomenálního „géčka“ si můžete vypomoct jednoduchým trikem. Vsuňte prst či dva do vagíny a na přední stěně vyzkoušejte pohybovat ukazováčkem tak, jako byste někomu gestem naznačovali, ať k vám jde blíž – pravděpodobnost „kliknutí“ na tlačítko k extázi se tímto trikem zvyšuje.
Jakmile nezbedníka najdete, vyhrajte si s jeho stimulací – můžete vyzkoušet jemný tlak i rytmické tření. Věděli jste, že můžete bod G jednoduše zapojit do hry také během samotného milování? Některé pozice totiž nastaví ženské pohlavní orgány přesně do těch pozic, ve kterých je spouštěč slasti intenzivně opečováván. Vyzkoušejte například polohu zezadu jako pejsci nebo takzvané „lžičky“. Bod G také skvěle podráždíte polohou, kdy je žena nahoře, avšak v opačné pozici – místo, aby se na vás dívala čelem, je otočená směrem k vašim nohám.

Závěrem je třeba mít na paměti, že s „géčkem“ si musíte vyhrát. Každé ženě vyhovuje něco jiného, proto vyzkoušejte více možností, jak do sexu spínač ženského orgasmu zapojit.

Sdílejte tento článek na Facebooku