Superb Combi Laurin a Klement představen v Brně

Sdílejte tento článek na Facebooku

Automobilka ŠKODA vystavila na letošním brněnském autosalonu model Superb Combi s designovým paktem Laurin & Klement. Vůz byl představen v rámci oficiální tiskové konference. Na první pohled zaujal nadstandardní výbavou a ušlechtilými designovými prvky.S designovým paketem Laurin & Klement dostává Superb velmi individuální nádech.
Designový paket je určen pro pětidveřový liftback se stupňovitou zádí, tak i pro variantu Combi. Svůj výsadní charakter prezentuje chromovanou mřížkou chladiče na přídi a plaketou Laurin & Klement na zádi vozu. Exkluzivně pro tento designový paket byla vybrána 18″ kola Sirius z lehké slitiny.

Při nastupování do vozu přivítá Superb Combi s designovým paketem Laurin & Klement
cestující prahovými lištami z ušlechtilé oceli nesoucí název paketu. Interiér Executive, který bude nabízen výhradně v rámci designového paketu Laurin & Klement, je spolu s dalšími doplňky sladěn s novým odstínem metalické barvy karoserie hnědá Magnetic.

Charakteristickým detailem tohoto designového paketu je logo Laurin & Klement
vyražené do čalounění opěradel. Dle výběru zákazníka může být interiér doplněn o
dekorativní lišty v provedení Piano, nebo imitace dřeva.

Motorizace vybrané pro Superb Laurin & Klement splňují ty nejvyšší nároky na dynamiku jízdy a výkon motoru. Z benzinových agregátů bude k dispozici přeplňovaný čtyřválec 2,0 TSI/147 kW se šestistupňovou automatickou převodovkou DSG a šestiválec 3,6 FSI V6/191 kW, který je rovněž vybaven šestistupňovou automatickou převodovkou DSG a pohonem všech čtyř kol. Příznivci dieselových motorů si přijdou na své díky čtyřválcovému agregátu 2,0 TDI CR DPF/125 kW, jenž je k dispozici v kombinaci s manuální šestistupňovou převodovkou nebo automatickou převodovkou DSG.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek