Předvánoční jízda s kaloněm

Sdílejte tento článek na Facebooku

Neodolatelná, tajuplná a sametově jemná chuť přímo ze srdce dubového sudu vybízí k hledání nových nočních zážitků! Roztáhněte křídla a po vzoru kaloně, který v noci nikdy nespí, vyrazte do víru velkoměsta s kořeněnou novinkou Bacardi Oakheart!Kaloň je netopýr, který přes den odpočívá a nabírá energii, aby mohl s příchodem soumraku vyrazit na celonoční rej. Po hlavě a s odvahou sobě vlastní se vrhá do společnosti a velkými doušky si užívá noční život. Kaloňové nakusují ovoce a nechávají ho kvasit, aby si ho s ostatními kaloni následně pořádně užili. Rána pak bývají po takové noci velmi krušná. Přes den kaloň raději pobývá v úkrytu, avšak jen nerad sám.

Ne náhodou si kaloň už před více jak sto lety vybral Bacardi za svůj drink. Nastěhoval se totiž s celou partou do palírny zakladatelů značky Bacardi. Ti ihned pochopili, jak výstižně jejich výtečný rum kaloň symbolizuje a místo aby ho vyhnali, jak by se dalo čekat, spřátelili se s ním a použili jej jako znak Bacardi. Negramotní obyvatelé Kuby, kteří nedokázali název Bacardi přečíst, začali rumu říkat právě podle jeho symbolu „El Ron del Murciélago“ – „Kaloňův rum“. Záhy se na Kubě stal symbol kaloně znakem nejvyšší kvality rumu.

Dnes jsou pověst a obliba rumů Bacardi s kaloněm ve znaku rozšířeny po celém světě a nesmějí chybět v party výbavě žádného nočního lovce či lovkyně. A jak poznáte lidského kaloně? Umí vždy ohromit svoje kamarády nějakým úletem. Baví sebe a ostatní celou noc a je velkým milovníkem hudby, který si nenechá ujít žádný koncert! Vždy se vrací domů až nad ránem. A samozřejmě za všech okolností visí hlavou dolů!

Nyní Bacardi přichází s novým jantarově zlatohnědým kořeněným drinkem Bacardi Oakheart. Narozdíl od jiných kořeněných drinků je vyroben z vybrané směsi rumů, která je stáčena do vypálených sudů ze dřeva amerického dubu. Přímo ze srdce dubového sudu získává Oakheart unikátní, lehce kořeněné aroma, které je dotaženo k dokonalosti směsí koření obsahující javorové výtažky, skořici, muškátový oříšek, med a vanilku. Skvěle chutná samotný na ledu, kdy jeho jedinečná dubovo-kořeněná sametová chuť nejlépe vynikne, i v jednoduché sexy variaci s colou pod názvem Oak&Coke.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek