Nový Land Cruiser

Sdílejte tento článek na Facebooku

Nový Land Cruiser staví na typických vlastnostech této řady a zároveň přichází s odpovědí na stále se měnící potřeby zákazníků. Nový model nabízí výtečné jízdní výkony a vysokou kultivovanost i na náročných tratích v nejtěžších terénech celého světa.

Dosahuje toho spojením základních charakteristik:

Kvalita, trvanlivost a spolehlivost – model staví na své dlouhé historii a prověřených vlastnostech. Ty doprovází okamžitě rozpoznatelný robustní zevnějšek a vysoká úroveň bezpečnosti.

Vyváženost mezi jízdními výkony v terénu a mimo něj – spojení odolných motorů s pokrokovými technologiemi zavěšení kol a systémů napomáhajících při řízení.

Kultivovaný a praktický interiér – funkční a zároveň luxusní prostředí nabízející vysokou úroveň pohodlí pro všechny cestující.

Nový model je okamžitě rozpoznatelný. Vnější rozměry narostly jen minimálně, aby si Land Cruiser zachoval svoji ovladatelnost na silnicích i mimo ně.

Zájemci o novou Toyotu Land Cruiser v pětidveřovém provedení mohou volit mezi dvěma motory: přeplňovaným vznětovým čtyřválcem o zdvihovém objemu 3,0 l, nebo zážehovým vidlicovým šestiválcem 4,0 l. U třídveřového provedení je v nabídce pouze turbodiesel 3,0 l. Zážehový V6 spolupracuje se sekvenční automatickou převodovkou s pěti stupni, zatímco vznětový agregát může přenášet výkon buď prostřednictvím šestistupňové manuální, nebo pětistupňové automatické převodovky se sekvenčním řazením.

Sdílejte tento článek na Facebooku