Místo Valentýna má Aleš Brichta prasečí chřipku

Sdílejte tento článek na Facebooku

Zpěvák Aleš Brichta (50) o sobě tvrdí, že není žádný hypochondr. Ale poté, co si přečetl, že hlavní hygienik České republiky Michael Vít onemocněl prasečí chřipkou, je přesvědčen, že ji má taky. A proto ani nebude slavit svátek svatého Valentýna. „K tomu, aby si dal člověk panáka, nebo aby vyznal svojí přítelkyni lásku, nepotřebuje žádného Valentýna. Mně to přijde úplně zbytečné. Jde o kšeft obchodníků, kteří na tomhle svátku vydělávají. A nebudu posílat žádné valentýnky, zvláště pak, když jsem nemocný,“ odůvodňuje zpěvák Aleš Brichta své rozhodnutí.

Chřipku bude léčit lahváčema a hned barvitě popisuje, co mu je.
„Mám stejné příznaky jako ten hlavní hygienik. Bolí mě hlava, klouby a cítím se unavený. Původně jsem si myslel, že jsou to důsledky oslavy narozenin našeho kapelníka, byl jsem na pochybách. Teď už konečně vím, co mi je. Nejhorší ale na tom je, že tyhle příznaky mám každý měsíc,“ říká Aleš Brichta ustaraně.

A s vážností jemu vlastní prohlašuje, že k lékaři nepůjde, aby nemoc neroznášel. Dal si předsevzetí, že nebude pár dní chodit do společnosti a domů si koupí lahváče.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek