Limitovana edice Yeti Champion

Sdílejte tento článek na Facebooku

U příležitosti zisku obou titulů Auto roku 2010 v České republice bude domácím zákazníkům nově k dispozici limitovaná edice sportovně užitkového vozu Škoda Yeti. Stylový Yeti s označením Champion nabídne alternativu všem zájemcům tohoto modelů v ČR, kteří se chtějí ještě více odlišit. Yeti Champion vychází z výbavového stupně Ambition a svým budoucím majitelům zajistí notnou dávku exkluzivity: mj. výhradně Champion nabídne optický paket v hliníkovém designu či nová sportovní sedadla v červeném nebo stříbrném provedení včetně bederní opěry. Oproti běžné verzi Ambition je výbava dále obohacena o interiér Sport, dvouzónovou klimatizaci s elektronickou regulací Climatronic, autorádio Swing s CD a MP3, 17″ kola z lehké slitiny Annapurna v černo-stříbrném provedení a stříbrný střešní nosič.

Image vozu podtrhují charakteristické prvky jako např.: kryty pedálů z ušlechtilé oceli, stříbrné kryty zrcátek, dekorativní lamely předního nárazníků, boční a zadní ochranné lišty vozu nebo tónování zadních skel – Sunset. Výhradně limitovaná edice Yeti Champion je nabízena v metalické barvě Tangerine Orange, na přání lze objednat jinou sériovou barvu z barevné škály vozů Škoda, a to bez příplatku.

Nabídku pohonných jednotek tvoří dva benzínové a tři dieselové motory, které pokrývají výkonovou paletu od 77 do 125 kW, a zákazníkům je k dispozici jak v provedení 4×4, tak i jako dvoukolka. Cena základního modelu Yeti Champion s benzinovým čtyřválcem 1,2 TSI/77 kW a šestistupňovou manuální převodovkou činí 508.800,- Kč. V červnu letošního roku se nabídka motorizací modelu Yeti rozšíří o benzinový motor 1,4 TSI/90 kW a dieselový agregát 2,0 TDI CR/103 kW 4×4 v kombinaci šestistupňovou automatickou převodovkou DSG.

Sdílejte tento článek na Facebooku