Lexus otevřel nový showroom na Smíchově

Sdílejte tento článek na Facebooku

Značka Lexus je od svého uvedení na trh roku 1989 po celém světě známa svou touhou po dokonalosti, výjimečnou kvalitou, špičkovými technologiemi svých produktů a ojedinělým konceptem kompletní péče o zákazníky. V rámci této filosofie bylo 1. září 2009 otevřeno jediné autorizované Lexus centrum v Praze na Smíchově v Donátově ulici.

Nový showroom vznikl přestavbou budovy, která se nalézá na velice frekventovaném místě u Vrchlického ulice v Praze na Smíchově. Na celkové zastavěné ploše objektu (953 m2) se nachází prodejní showroom o velikosti 310 m2 pro šest vystavených vozů. Lexus Praha má rovněž k dispozici 3 stání v servisní části, která zaujímá celkem 212 m2. Vlastní přestavba celého objektu dle firemních stanov značky Lexus trvala přibližně 2 měsíce a celkové náklady činily téměř 7 milionů korun.

Zakladatelem nového dealerství Lexus je holandská společnost Louwman Group, působící na evropském automobilovém trhu již od roku 1923. Od roku 1964 spolupracuje společnost se značkou Toyota a od roku 1990 i s prémiovou značkou Lexus. V historii společnosti bylo již importováno a distribuováno přes 2 milióny vozů různých značek. V současné době společnost v rámci celé evropské skupiny zaměstnává přes 1.000 přímých zaměstnanců a vlastní přes 30 prodejně-servisních středisek.

Na český trh vstoupila společnost Louwman Group v listopadu roku 2007, kdy otevřela své první autorizované prodejně-servisní centrum Toyota v Praze. V září 2009 společnost vstupuje na český trh také se značkou Lexus a otevírá autorizované centrum Lexus v Praze na Smíchově.

Nové centrum Lexus na Smíchově splňuje evropské standardy této prémiové značky, které se vztahují nejen na vybavení servisu, ale také na aplikaci exkluzivních interiérových prvků v prodejní části.

Mezi služby, které Lexus Praha standardně poskytuje, patří třeba náhradní vůz po dobu servisování vozu zákazníka, možnost odvozu vozu do či ze servisu na sjednaný termín údržby a zákazníci mohou taktéž využít špičkovou asistenční službu Lexus Euro Assistance, která je k dispozici 24 hodin denně na území celé Evropy.

„Značka Lexus symbolizuje kvalitu, dokonalost a nejvyšší úroveň péče o zákazníky. To je současně naším mottem a úkolem. Chceme zákazníkům poskytovat pouze takovou péči a službu, která plně odpovídá značce Lexus. Očekáváme, že zájem o vozy prémiové třídy a zejména modely značky Lexus poroste navzdory současné ekonomické situaci. Naším cílem a vizí je pozice klíčového zástupce značky v regionu a do budoucna nejsilnějšího hráče na trhu. V souladu s uvedenými záměry plánujeme v brzké budoucnosti zbrusu nové centrum Lexus v Praze“, řekl Tomáš Rzounek, generální ředitel Louwman Motor Praha s.r.o.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek