Land Rover Defender pro r. 2015 – koncept

Sdílejte tento článek na Facebooku

Společnost Land Rover potvrdila, že na autosalonu ve Frankfurtu představí zcela nový koncept Land Roveru Defenderu pro rok 2015. Tento unikátní koncept dokazuje, že společnost Land Rover chce i v budoucnosti vyrábět všestranné vozy s vynikajícími schopnostmi v terénu. Praktický a účelný design Land Roveru Defenderu byl navržen hlavním designérským týmem v čele s Gerry McGovernem. „Nahrazení tradičního Land Roveru Defenderu je jedna z největších výzev automobilového světa, protože tento vůz inspiruje lidi na celém světě. Koncept, který představíme ve Frankfurtu, není připraven k výrobě, ale je to začátek čtyřleté cesty k modelu Defenderu pro 21. století“ říká Gerry McGovern, ředitel designu společnosti Land Rover.

A John Edwards, celosvětový ředitel značky Land Rover k tomu dodává: „I přesto že lidé po celém světě ho mají rádi kvůli jeho jednoduchému, poctivému a osobitému designu, jsme rozhodnuti pro nový model Land Roveru Defenderu, který bude věrný svému dědictví a historii, ale zároveň bude splňovat požadavky měnícího se globálního trhu. Máme v plánu zapojit stávající i potencionální zákazníky, aby nám pomohli dokončit detaily nového vozu.“

Koncept nového Land Roveru Defenderu 100 vychází z hlavních prvků stávajícího Defenderu. Společnost Land Rover chce otevřít diskusi a přimět veřejnost k tomu, aby spolupracovala se společností Land Rover a rozhodla o tom, jak bude Land Rover Defender vypadat.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek