Kvalitní záznam zvuku, krásný design

Sdílejte tento článek na Facebooku

Loňská novinka Philips Voice Tracer 2500 získala na letošním prestižním udílení cen iF Design Award 2015 ocenění za jeho vysoce kvalitní a dokonalý design. Digitální diktafon Voice Tracer 2500 byl vybrán z 4.783 produktů z více než 50 zemí světa mezinárodní porotou složenou z 53 odborníků v oboru, kteří udělovali iF ocenění za prvotřídní design.Pro vysoce kvalitní a čistý záznam nabízí Philips širokou řadu profesionálních digitálních diktafonů Voice Tracer. Diktafony DVT2500/2700 jsou vybaveny minimálně dvěma vestavěnými stereofonními mikrofony a díky barevnému displeji můžete digitální diktafon jednoduše a intuitivně ovládat.

Čistou zvukovou stopu zajišťuje funkce AutoAdjust+ diktafonu DVT4000, která snižuje nežádoucí šum na pozadí. Pro záznam zvuku z větší dálky poslouží inovativní technologie nahrávání s funkcí AutoZoom+ (automatické zaostření) diktafonu DVT6000, které se přesně zaměří na hlas řečníka. Naopak v případě nahrávání jednání oceníte mikrofon pro nahrávání schůzek 360° u diktafonu DVT8000. Stačí ho postavit na stůl a on zaznamenává všechny hlasy z každého směru. Letošní rok se rozšiřuje řada digitálních diktafonů Voice Tracer Philips o dvě novinky, a to diktafon DVT1300 a DVT1500, které nabízí kvalitní zaznamenávání zvuku, snadné a intuitivní ovládání a díky své nižší ceně se mohou stát výborným pomocníkem pro studenty. Další informace a přesné modely digitálních diktafonů včetně jejich funkcí naleznete na adrese: www.dictation.philips.com/voice_recorders

V současné době chytré telefony nahrazují řadu dalších zařízení, ať už se jedná o fotoaparáty či právě o diktafony. A stejně tak jako v případě fotoaparátů platí i u diktafonů, že univerzální zařízení nemůže poskytovat takovou kvalitu, jako speciálně určené k danému účelu. Chytré telefony, tzv. smartphony, nemohou konkurovat zařízením speciálně pro záznam zvuku. Philips Voice Tracer daleko předčí smartphony, a to nejen v oblasti kvality zvuku. Mezi dvě klíčové výhody patří samotná kvalita zvuku díky prvotřídním mikrofonům a životnost baterie. Zatímco typický smartphone se vypne do několika málo hodin, baterie Philips Voice Tracer může vydržet až 50 hodin nahrávání.

Sdílejte tento článek na Facebooku