Jaro u Mercedes-Benz začíná

Sdílejte tento článek na Facebooku

Na světové trhy přichází SLS AMG a třída E kabriolet. Automobilové jaro začíná značka Mercedes-Benz dynamicky. V showroomech se objeví první vozy SLS AMG a E kabriolet.Sobota 27. března je dnem, kdy se v showroomech značky Mercedes-Benz poprvé oficiálně představí dva fascinující modely: SLS AMG a třída E kabriolet. Počínaje tímto dnem si také mohou nové vozy přebírat i první zákazníci, kteří si je již předem objednali.

Přestože oba automobily ještě nebyly uvedeny na trh, předčil zájem zákazníků očekávání nejen na světových trzích, ale i v České republice. Do čtvrtka 25.3. zákazníci v ČR objednali již 11 vozidel třídy E kabriolet a dokonce 48 vozů SLS AMG.

Oba jedinečné automobily neunikly ani pozornosti odborníků a mohou se pochlubit řadou ocenění. Pro model SLS AMG je to například „iF product design award 2010“, „Goldenen Lenkrad 2009“, „Auto Trophy 2009“, „TOPauto 2010“, „Beste IAA-Neuheit“, „GT Car of the Year“, „Best Dream Machine“ a další. Oba automobily získaly taktéž ocenění “Red Dot Design Award”, které lze považovat za jedno z nejrenomovanějších v oblasti designu.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek