Facelift Mitsubishi ASX odhalen v New Yorku

Sdílejte tento článek na Facebooku

S crossoverem ASX, kterého se od jeho uvedení na trh v roce 2010 na celém světě prodalo 210 000 vozů včetně 110 000 ks v Evropě a Rusku, dosáhla společnost Mitsubishi Motors Corporation celosvětový úspěch. Na mezinárodním autosalonu v New Yorku 2012 dnes Mitsubishi představuje modernizovanou verzi svého bestselleru. Faceliftovaný Mitsubishi ASX podstoupil redesign přední masky, jejíž jemnější rysy odráží postupnou transformaci designérského jazyka a vizuální identity vozů Mitsubishi směrem k „masivnímu – bezpečnému – jednoduchému“ vzhledu. V tomto duchu byl pozměněn i tvar zadního nárazníku. Mitsubishi ASX se ve Spojených státech amerických bude moci v každém stupni výbavy pochlubit novými 18“ koly z lehkých slitin.

Na americkém trhu bude faceliftovaný crossover ASX kromě dalších změn zahrnovat i následující:
•nové textilie v interiéru,
•nové chromové prvky panelů předních dveří,
•novou středovou konzolu,
•nové tlačítko ovládání volby pohonu všech kol AWC (All Wheel Control) místo stávajícího otočného ovladače 2WD/4WD/Lock ,
•upravenou zadní víceprvkovou nápravu pro lepší ovládání vozidla a jízdní komfort.

Nový vývojový stupeň crossoveru ASX, který bude uveden na evropský trh v průběhu podzimu 2012, bude v nabídce se všemi stávajícími pohonnými jednotkami včetně nedávno představeného vlastního čistého vznětového motoru Mitsubishi Motors s označením „4N1“ – čistý diesel, 1,8 DI-D, 85kW/116k, emise CO2 127 g/km.

Podrobnější specifikace modelů prodávaných v Evropě budou zveřejněny před uvedením na evropské trhy.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek