Česko má nový rekord

Sdílejte tento článek na Facebooku

V noci v sobotu 19. června vznikl v rámci akce Mojito Night nový český rekord. Cílem akce bylo vytvoření nového českého rekordu v konzumaci Mojita za účasti co největšího počtu návštěvníků.Akce bylo přítomno více než 400 lidí a během noci se vypilo celkem 800 koktejlů. Toto číslo bude zapsáno také do knihy českých rekordů.

Mojito Night byla první akce svého druhu, která se v klubu Retro Music Hall konala. Pokusu o vytvoření nového českého rekordu se mohly zúčastnit pouze osoby starší 18 let. Na party se jich sešlo více než 400 a v průběhu akce se vypilo dohromady 800 koktejlů Mojito. Přítomní hosté si mohli z nabídky vybrat dvě varianty tohoto celosvětově nejoblíbenějšího míchaného drinku – Original Mojito nebo ochutnat nové malinové Razz Mojito. Jeho základ tvoří vysoce kvalitní rum v kombinaci s delikátními ovocnými esencemi lesních malin.

Aby mohl být rekord zapsán do české knihy rekordů, byl po celou dobu konání této party na místě přítomen komisař.

Večerem provázel bývalý moderátor Evropy 2 Marek Greger a DJem této noci byl Robert Chochola, který svou volbou hitů sklízel od přítomných návštěvníků bouřlivé ovace. Akce skončila po čtvrté hodině ranní, kdy byl rovněž komisařem oficiálně potvrzen nový český rekord v konzumaci koktejlu Mojito.

Sdílejte tento článek na Facebooku