Zabodujte na Valentýna společnou masáží, kurzem vaření či spodním prádlem

Sdílejte tento článek na Facebooku

Co kdybyste letos na Valentýna potěšili nejen svou drahou polovičku, ale i sebe? Společný valentýnský dárek může do vztahu vnést něco nového, nečekaného a překvapivého.

Mezi nejběžnější dárky, se kterými však pravděpodobně neohromíte, patří květiny, čokoláda, sekt či šampaňské nebo tzv. Valentýnky. Zkuste něco originálnějšího a obdarujte sebe i partnera společným zážitkem. Společnou večeří nic nezkazíte, ale nejoriginálnější nebudete. Co zkusit třeba společný kurz vaření, míchání koktejlů nebo párovou masáž s následným wellness? Anebo párovým spodním prádlem?

A společné prádlo pak samozřejmě využívat i později. Přináší totiž i další výhody. Pokud jste spolu, ladíte společný styl. Pokud jste každý jinde, můžete si být díky tomuto prádlu nablízku. Společným prádlem vyjadřujete svoji lásku. A v neposlední řadě ladíte společný styl.

Pokud obdarováváte jen protějšek, tedy svou milou či svého milého, chcete jí či jemu dárkem pravděpodobně říct, co všechno pro vás znamená. Jestliže se ale rozhodnete obdarovat vás oba, můžete pro svůj vztah udělat daleko víc. Partnerský dárek má mnoho výhod pro váš vztah. Nejenže ho posilujete, ale také si budujete určitou tradici, která vás spojuje. Radost z dárku sdílíte společně a podporujete tím své společné zájmy. Navíc si uděláte čas jen sami na sebe a dáte druhému signál, že je pro vás váš vztah výjimečný.

Foto: archiv Aspen

 

Sdílejte tento článek na Facebooku