Victoria Beckham navrhla speciální Evoque

Sdílejte tento článek na Facebooku

Společnost Land Rover uvedla na pekingském autosalonu speciální edici Range Roveru Evoque, kterou pomáhala navrhovat britská módní designérka Victoria Beckham. Značky Land Rover a Victoria Beckham jsou alfou a omegou britského stylu a tak pod taktovkou hlavního designéra Gerryho McGoverna a Victorie Beckham vzniklo čtyřmístné kupé, které nabízí individuální luxus šitý na míru. V této edici bude vyrobeno nanejvýše 200 vozů.Zásadním designovým prvkem je vysoce kvalitní ruční šedé lakování, které kontrastuje s vrchní vrstvou černého lesku na střeše, bocích, přívodech vzduchu na kapotě, na podbězích kol a na kolech.

Nenápadný exteriér doplňuje prémiový interiér. Sedadla sportovního designu jsou potažena semianilinovou světle hnědou kůží Vintage Tan. Stejná kůže je použita na výplně dveří, loketní opěrky a vrchní část panelu mezi předními sedadly.
Vnější motiv naleznete i v interiéru v podobě růžově zlaté, která zdobí otočná tlačítka středové konzole, otočný volič jízdních režimů převodovky a logo na volantu.

Celosvětový prodej řady Range Rover Evoque Special Edition with Victoria Beckham je omezen na 200 vozů. Všechna kola jsou poháněná dvoulitrovým benzinovým motorem s výkonem 140 koní.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek