Unikátní láhev z červeného skla jde do výroby

Sdílejte tento článek na Facebooku

Společnost Owens-Illinois, přední světový výrobce skleněných obalů, společně se svým zákazníkem Ambev představují pro komerční využití první červeně zabarvenou skleněnou láhev na světě. Láhev je určena pro nový nápoj s názvem Skol Beats Secret.První zemí, která spouští výrobu červeného skla, je Brazílie. Červené sklo se dostane ke spotřebitelům, ale jeho výroba je zatím stále v pilotní fázi. O-I představí tento týden své standardní výrobky na veletrhu Brau Beviale a zkoumá možnosti propagace nové barvy v Evropě.

Řada Skol Beats má prostřednictvím designu láhve ukázat moderní identitu výrobku, který láhev obsahuje. Původní nápoje Skol Beats byly vyráběny v čirých láhvích. Ambev následně začal vyrábět nové verze, včetně nápoje Extreme v černé lahvi, Senses v modré, Spirit v zelené a nyní také Secret v červené lahvi. Každá z verzí má svou specifickou příchuť i půvab.

Z údajů Owens-Illinois vyplývá, že společnosti, které v letech 2013-2015 investovaly do odlišení svých produktů na trhu potravin a nápojů, zaznamenaly nárůst prodeje až o 256 %. To dokazuje, jak velký vliv mají inovace na výsledky.

Sdílejte tento článek na Facebooku