Superb Combi v outdoorovém stylu

Sdílejte tento článek na Facebooku

ŠKODA Superb Combi se teď uplatní i mimo zpevněné silnice. Vlajkovou loď automobilky ŠKODA lze nyní nově objednávat se speciálním designovým paketem „Outdoor“.Provedením „Outdoor“ rozšiřuje ŠKODA AUTO modelovou řadu Superb o další variantu s karoserií kombi. Paket „Outdoor“ zahrnuje nové masivní plastové díly jako zadní nárazník, lemy blatníků a prahů. Přední nárazník má ve srovnání s běžným vozem Superb Combi robustnější vzhled, zvětšený nasávací otvor a kruhové mlhovky.

Paket „Outdoor“ je dostupný pro všechny modely ŠKODA Superb Combi s pohonem předních, nebo všech kol – s výjimkou verze GreenLine. Vlajková loď automobilky se s ním stává dokonalým univerzálním vozem do města i do přírody, který osloví zejména náročné zákazníky s aktivním životním stylem.

Model Superb Combi s paketem „Outdoor“ je logickým pokračováním nabídky modelů značky ŠKODA pro volný čas, které zákazníci znají pod názvem Scout. Paket „Outdoor“ ve spojení s pohonem 4×4 a paketem pro špatné cesty nyní umožňuje z modelu Superb Combi sestavit vůz, který se svým vzhledem a jízdními vlastnostmi zařazuje po bok modelu Octavia Scout.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek