Síla pro mužské vlasy

Sdílejte tento článek na Facebooku

46% osob, kterým padají vlasy, trápí chronické vypadávání. A jsou to převážně muži. Androgenetická alopecie je častým fenoménem, za který může dědičnost a hormony. Narušují růstový cyklus vlasu, vlasy ztrácejí vitalitu, hustotu a sílu. Jsou tenčí, začínají řídnout a postupně a nenávratně vypadávat. Každý vlasový folikul vyprodukuje během našeho života asi 20 vlasů. Vlas roste zhruba 3 roky (u žen mu to trvá déle), poté se dostane do klidové fáze a pak začne vypadávat. Vzápětí je nahrazen novým vlasem. Když všechno funguje, jak má, máte teoreticky vystaráno s bujnou kšticí do 60-70 let. Jenže právě testosteron, dědičnost a další faktory mohou růstový cyklus vlasu podstatně zkrátit a vy začnete plešatět už před třicítkou.

Pokud začnete pozorovat řídnutí vlasů nebo máte v rodině plešaté mužské příbuzné, začněte s prevencí co nejdříve. Laboratoře Klorane přicházejí na trh s novinkou na chronické vypadávání vlasů, Sérem Force tri-activ, které díky kombinaci chininu, kofeinu a argininu vrátí řídnoucím vlasům sílu, odolnost a podpoří jejich růst.

Chinin stimuluje mikrocirkulaci a zajistí tak zvýšený příjem důležitých výživných látek, vitaminů a minerálů. Vlasy porostou, budou hustší a silnější. Když se k chininu přidá kofein, spolu toho dokážou ještě víc: obnoví buněčný metabolismus a vlasy porostou rychleji a budou kvalitnější. Přírodní kyselina glutamová pomůže brzdit vypadávání vlasů. Arginin dodá vlasům a vlasové pokožce pružnost a pevnost.

Výhodou tohoto séra je jednoduché používání a to, že se nemusí oplachovat a přitom vlasy nemastí a nezatíží. 100 ml flakon Vám vystačí na 3 měsíční kúru, kterou je vhodné pak ještě 1x v roce zopakovat.

Seženete v lékárně za cca 825 Kč.

Sdílejte tento článek na Facebooku