Mobilní operátor spouští atraktivní zákaznický program

Sdílejte tento článek na Facebooku

Čeští zákazníci milují věrnostní programy a klubové karty. Operátor T-Mobile CZ pro ně připravil nový program Magenta Moments, který jim přinese zajímavé benefity, slevy a další výhody. Skupina Deutsche Telekom tento program spouští v České republice jako v první zemi v pořadí.

Magenta Moments přinese řadu atraktivních nabídek nejen od operátora, ale i od partnerů, jako např. výhodné letenky, lístky do kina, slevu na palivo, občerstvení, ale i soutěže, akce a další zážitky. Projekt Magenta Moments bude v České republice součástí aplikace Můj T-Mobile.

Aktuálně v rámci první vlny nabídek lze pořídit jednosměrné letenky po Evropě za 99 Kč od Kiwi.com, každé úterý druhou vstupenku zdarma v rámci sítě kin CineStar, slevu na palivo od MOL či o víkendu speciální bagetový Magenta Moments box od Bageterie Boulevard. Na výběr jsou ale také nabídky dalších desítek partnerů jako např. Wolt, Booking.com nebo Allianz a pochopitelně i T-Mobile dárky, soutěže a hry. V první fázi po spuštění se mohou zákazníci těšit například na soutěž o nový T Phone a T Tablet, slevy na bezpečnostní ochrannou fólii nebo data zdarma.

 

Sdílejte tento článek na Facebooku