Jak sbalit ženu bez jediného slova?

Sdílejte tento článek na Facebooku

Pořád jste ještě nenašli tu pravou a máte za sebou pár nevydařených pokusů o seznámení? Možná jste už přestali doufat a nevíte si rady, jak ji nejlépe oslovit. Máme pro vás pár tipů, jak získat pozornost něžného pohlaví ještě dřív, než promluvíte.

Ženu se můžete snažit okouzlit svým šarmem, vtipnou konverzací nebo inteligencí, ale k tomu se dostanete až poté, co vás vůbec vezme na vědomí a začne s vámi komunikovat. Správně hádáte, důležitý je první dojem a tedy i váš vzhled. Namítnete možná, že nemáte vysportované tělo a vaše peněženka neunese nákup oblečení ve značkovém butiku, ale o to vůbec nejde.

Každé se líbí něco jiného

Jednu ženu přitahují chlapi s upraveným třídenním strništěm, jiná dá přednost hladce oholené tváři. Pro některou je atraktivní postava štíhlého atleta, druhá má ráda vedle sebe kus chlapa. Většina ale neodolá muži, který zapůsobí sportovně elegantním vzhledem.

Co to znamená? Kombinace sportovního saka s tričkem nebo košilí, tzv. chino kalhoty nebo džíny , to celé doplněno teniskami nebo mokasínami. V chladnějším období roku přidáte trendy bundu, případně kabát.

Sázka na jistotu

Neuděláte chybu, když si zvolíte sako v současném slim fit střihu v modrých odstínech, černou koženou bundu nebo zelený bomber, který je momentálně znovu v kurzu. Tričko bude bílé, ale můžete volit i košili v pastelových barvách, kalhoty mohou být například béžové, ale rozhodně dole zúžené.

Podobná sestava by měla být základem každého pánského šatníku, je ale důležité, abyste se ve vybraném oblečení cítili dobře a pohodlně, jinak budete těžko vyzařovat sebejistotu, kterou ženy na mužích tak oceňují.

Stačí už jen nezapomenout na čisté a upravené nehty, decentní vůni a vyčištěné boty. Když přidáte příjemný úsměv, máte napůl vyhráno.

Sdílejte tento článek na Facebooku