Co neříkat ženám v posteli

Sdílejte tento článek na Facebooku

A je to tady. Už několik schůzek čekáte, až ta pěkná sekretářka z vedlejší kanceláře, se kterou už pár týdnů randíte, pronese tradiční večerní pozvání „na kafe“. Usměje se na vás a líbezným hlasem se optá, zda chcete jít ještě na chvíli nahoru. Samozřejmě, jásáte v duchu a těšíte se na prvotřídní zážitek. Jak se v tomto okamžiku vyvarovat typických faux pas, které první sex s novou partnerkou provázejí?

Vzrušující nejistota – hop nebo trop!

První sexuální zážitek s novou partnerkou vždy představuje něco speciálního. Vzrušení se mísí s očekáváním a příjemným napětím. Nedělám tohle špatně? Líbí se jí to? Užívá si to jako já? Vězte, že ve víru otázek se zmítá i druhá strana. Ženské myšlenky jsou jen trochu odlišné.

Nevypadám v tom prádle tlustě? Určitě si všimne té celulitidy na stehnech! Proč jsem si jen dala k obědu čočku? Nakonec se otázky ve víru vzdouvajícího se vzrušení rozplynou a společně si užijete první společný sex. Existují však nemístné věty, které představují jasné zabijáky vzrušení. Díky nervozitě z vás totiž nějaké to společenské faux pas vyletí raz dva. Co si máte při prvním sexu nechat pro sebe?

Ta dnešní pizza se neobešla bez následků, co?

Jakékoli narážky na postavu partnerky jsou tabu. Tedy chcete-li, aby k sexuálnímu styku došlo. Tečka.

Prsa máš po tátovi, koukám.

Fráze tématicky souvisí s předchozí. Také zde platí výše řečené – i kdyby měla slečna obvod hrudníku více než útlý, není třeba vynášet tento fakt na světlo. Taky by se vám nelíbilo, kdyby se někdo v tak intimní chvíli strefoval do vaší chlouby.

Ty spoďáry jsi zdědila po babičce?

Není nic asexuálnějšího než bavlněné spodní prádlo s kytičkami. Pokud na ně při svlékání ženy narazíte, může to mít dvojí význam. Možná jsou její oblíbené a ráda je nosí – s tímto faktem se už pak musíte vyrovnat podle svého. Pravděpodobnější je však vysvětlení, že partnerka nestihla vyprat, popřípadě nečekala, že k postelovému řádění dojde. Stává se, přivřete oči.

Moje bývalá přítelkyně to dělala tak a tak…

Tady veškeré žerty stranou, podobnou větu za žádnou cenu nevypouštějte z pusy. I kdyby byla vaše ex mistryní orálního sexu, nic vás neopravňuje k takové urážce citů nové partnerky. Pokud chcete, aby na některých místech přitlačila, jinde ubrala, žádný problém. Jděte na to ale diplomatičtěji, ne srovnáváním s ex přítelkyní.

Končíme bejby, moje žena se vrátila!

Vynechejme nyní morální stránku věci, každopádně jste v průšvihu. Návrat manželky ze služební cesty je zaručeným zabijákem postelové nálady. Řešení? Slečnu raději vypakujte dřív, než přijde na řadu konfliktní scéna a uvažujte, jak prekérní situaci vyřešíte.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek