Bacardi Mojito Night – pokus o rekord

Sdílejte tento článek na Facebooku

Právě byl vyhlášen pokus o vytvoření nového českého rekordu v konzumaci legendárního koktejlu Mojito, který proběhne na párty Bacardi Mojito Night. Akce se uskuteční 18. června od 21:00 hodin v prostorách pražského klubu Retro Music Hall. Mojito se tak stane drinkem večera pro stovky přítomných návštěvníků. Akce bude zahájena v devět hodin večer. Předpokládaný konec je následující den kolem páté hodiny ranní. Vstup je zdarma, jedinou podmínkou je plnoletost všech návštěvníků. Ti si budou moci vychutnat tento celosvětově nejoblíbenější drink ve dvou variantách – Original Bacardi Mojito a nové malinové Bacardi Razz Mojito. Mojito se tak stane drinkem večera pro stovky přítomných návštěvníků, kteří si ho budou moci dopřát za zvýhodněnou cenu 75,- Kč.

Po celou dobu akce bude na místě přítomen komisař, který bude dohlížet na regule pokusu, aby mohl být celkový výsledek zapsán do knihy českých rekordů.

Večerem bude provázet bývalý moderátor Evropy 2 Marek Greger a DJem této noci bude Robert Chochola. Návštěvníci se dále mohou těšit na soutěže o atraktivní ceny.

Sdílejte tento článek na Facebooku