Nové číslo časopisu Auto4Drive na stáncích

Sdílejte tento článek na Facebooku

V novém čísle, které vychází 11.6.2011, čtenáři najdou fundované testy s mnoha velkými ilustračními fotografiemi těchto vozů – Jaguar XF, Mercedes-Benz R, Porsche Panamera 4, Peugeot RCZ, SSangYong Korando, Land Rover Discovery, Renault Laguna, Honda Civic, VW Amarok, KIA pro_ceed, Ford C-Max, Citroen Grand C4 Picasso a Chevrolet Orlando. V rubrice Showroom se objevují novinky jako Audi Q3, Ford Focus, VW Beetle, Citroen DS5, Peugeot 308 a první jízda s Opelem Antarou v ČR. V Profilu je představen nový model KIA Picanto a Citroen DS4.

Velký letní speciál O cestování do zahraničí má 9 stránek a čtenáři se dozvědí mnoho užitečných informací k cestám autem s rodinou do zahraničí. Historie tentokrát pojednává o 20. výročí spojení Škody s VW. Speciál Amerika má v hledáčku krásný Cadillac CTS-V kupé.

V nově rozšířené rubrice Motorsport čtenáři najdou žhavou reportáž z rally Český Krumlov. Další nová rubrika podává přehled o nově registrovaných osobních autech v ČR podle obchodních tříd. Závěr tvoří oblíbené a opět aktualizované ceníky hlavních modelů s pohonem 4×4.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek