Nová generace modelu Hyundai i30 na českém trhu

Sdílejte tento článek na Facebooku

Nová generace modelu Hyundai i30, nejočekávanější novinky segmentu C letošního roku vstupuje 1. února 2012 na český trh. Ambicí nového modelu i30 je stát se nejprodávanějším vozem v České republice. Vyniká špičkovou kvalitou, moderním designem a využitím nejmodernějších technologií. Pro Hyundai je hlavním představitelem konceptu „moderní prémiovosti“, jehož cílem je nabídnout zákazníkům i v segmentu C prvky, které dosud byly typické pro mnohem vyšší segmenty jako například:
–xenonové hlavní svítilny se systémem AFLS natáčející světelný paprsek
–stylové LED linky pro denní svícení;
–panoramatickou skleněnou střechu
–řízení „flex steer“, umožňující zvolit si individuální úroveň tuhosti řízení
–navigaci se sedmipalcovou dotykovou obrazovkou a zadní parkovací kameru
–start pomocí tlačítka a tzv. „chytrého klíče“ (smart key),
–elektrickou parkovací brzdu

Nový model i30 již ve standardní výbavě nabízí 6-ti stupňovou manuální převodovku, 6 airbagů, stabilizační a protiskluzový systém a elektricky ovládaná okna i zrcátka. Cena nové i30 začíná na 289 990,- Kč a zahrnuje komplexní pětiletou záruku a Program permanentní mobility. Pro pojištění vozu je možné využít Hyundai pojištění nabízející povinné ručení zdarma, nulovou spoluúčast a atraktivní sazbu 2,75%.

V současné době je v prodeji 5-ti dveřový hatchback, v průběhu roku bude nabídka rozšířena o verzi kombi a 3-dveřovou variantu.

Sdílejte tento článek na Facebooku