Milujte se za jízdy

Sdílejte tento článek na Facebooku

I nejlepší sex se jednou okouká. Ovládne-li vaši ložnici nevítaný nepřítel zvaný stereotyp, nemusíte ještě házet flintu do žita. Naopak, využijte příležitosti k objevování nových dimenzí milování. A nemusíte se držet při zemi, můžete to doslova rozjet. Na milování na zadním sedadle automobilu máte možná hororové (ale i melancholické) vzpomínky z teenagerských let, existují však i další možnosti, jak využít různé druhy dopravních prostředků k ukojení aktuální touhy. Nalaďte přítelkyni k divokému sexu ve vlaku či něžné alternativě v lodičce.

Sexy strojvůdce

Vlakové kupé patří mezi oblíbené místo k provozování intimních aktivit, což průvodčí rozhodně neoceňují. Také proto se jedná o avantýru jen pro silné povahy. Pokud vám však vře adrenalin v žilách jen při představě železničního sexu, jděte do toho. Jako ideální se k tomuto účelu hodí zahraniční noční vlaky, případně luxusnější vozy, kde si lze připlatit za soukromé kupé. Pokud už musíte provozovat milostné hrátky v klasických rychlících, využijte raději místo průhledného a ve většině případů špatně zamykatelného kupé spíše zdejší toalety. Ovšem připravte se i na možnost, že případný odér zničí i sebenatěšenější libido.

Kapitán vášní

Nejen letním romantikům se bude jistě zamlouvat erotické řádění v lodičce uprostřed jezera. A nutno podotknout, že pravděpodobnost, že svou milou přesvědčíte k sexu v nějakém dopravním prostředku, je zde mnohonásobně vyšší než ve vlakovém kupé. Pronajmutí loďky vás vyjde na několik korun, navíc dopádlujete-li dostatečně daleko od břehu, je pravděpodobnost odhalení více než minimální. Vzhledem k častému mokrému dnu loděk se vyplatí oddávat se spíše orálním praktikám, ale fantazii se rozhodně meze nekladou. A nebo si pořiďte nafukovací člun, jehož dno zůstane suché. „S partou jezdíme rok co rok na vodu, letos jsme však člun využili s ženou i k jinému účelu než vodáckému přepravování od tábořiště k tábořišti. Vyrazili jsme k zatopenému lomu a uprostřed jezera jsme si užili trochu originální erotiky pod modrým nebem,“ přiznává jeden z fanoušků „lodního sexu“.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek