Lexus odhalil nový model GS

Sdílejte tento článek na Facebooku

Automobilka Lexus odhalila novou generaci modelu GS na soutěži elegance Concours d’Elégance v kalifornském Pebble Beach. „Nový Lexus GS, který charakterizuje ještě vyšší požitek z jízdy, smělejší design a prostornější moderní interiér dokonale reaguje na stále náročnější požadavky zákazníků,“ uvedl viceprezident Lexus Europe Andy Pfeiffenberger.

Nový GS nabízí zákazníkům řadu špičkových funkcí i prémiových prvků. Může se přitom opřít o technologie, které tento vůz posouvají za obvyklé hranice třídy luxusních vozů.

Díky nové a odvážné masce chladiče ve tvaru vřetena, pro Lexus charakteristické, vyzařuje z nového GS přímo hmatatelná smělost. Přepracovaný podvozek a stabilní postoj na druhé straně inspiruje a odměňuje řidiče nového GS přesnými jízdními vlastnostmi.

Konstruktéři GS si kromě toho dali za úkol zvětšit interiér. Přestože vnější rozměry vozu zůstaly prakticky nezměněny, narostla velikost kabiny i zavazadelníku, aby nový interiér poskytl dostatek místa k pohodlné přepravě cestujících a jejich zavazadel i na dlouhé vzdálenosti.

Sdílejte tento článek na Facebooku