Jiří Krytinář tvrdí, že čeští malí kluci jsou zdatní

Sdílejte tento článek na Facebooku

Herec Jiří Krytinář (63) rozhodně nebere svoji výšku jako handicap. Ba právě naopak. Na svoji postavu je náležitě pyšný a dokáže si užívat života plnými doušky. A to jak v soukromí, tak i v práci.

Když například natáčel druhý díl Letopisů Narnie: Princ Kaspian, všiml si, že zahraniční herci jeho vzrůstu rozhodně nevypadají tak dobře jako on.
„Přestože se to točilo u nás venku v ateliérech, byl tam jeden malý kluk, Angličan,“ svěřil se herec, který si ve filmu zahrál i se svojí dcerou Janou.

„A to vám řeknu, když jsem ho viděl, hned jsem si říkal, že je fyzicky málo zdatný. To my čeští malí kluci jsme lepší. Nicméně alespoň byl roztomilý,“ řekl Krytinář, který má na kontě spoustu filmů a seriálů.

Ale ani v osobním životě si umělec na nedostatek žen nestěžuje. Naposledy si užíval obdiv krásných dívek při otevírání nového retro klubu Mazanej Králíček, kde se k němu tiskly „krásky – zajíčci“ z Playboye.

„Moc si to užívám. Je tu spousta krásných, mladých lidí. A kde je mládí, jsou zábava a radost. I já jsem pookřál při pohledu na ta krásná děvčata. A to jsem člověk, který nemá rád zimu, vždycky se pořádně probudím až na jaře,“ rozpovídal se herec.

A jak je na tom Jiří se zálety?
„Jéje, stalo se mi to několikrát. A vždycky jsem se přitom modlil, aby se to neprovalilo,“ přiznal se smíchem.

Sdílejte tento článek na Facebooku
Předchozí článek
Následující článek