Vyhrajte v soutěži Holba poukaz na pobyt v Jeseníkách nebo dalekohled či větrovku

Sdílejte tento článek na Facebooku

Do Jeseníků na Ryzí pivo z hor

V malebných Hanušovicích s meandrující řekou Moravou sídlí pivovar Holba a místní pivo je tady zlatým pokladem. Holba má i svoje muzeum. Vzniklo v budově původní obecní německé školy, a tak si v bývalé školní třídě můžete prohlédnout třeba plodiny, které dávají místnímu pivu jeho jedinečnou chuť, nebo staré nástroje už z roku 1874, kdy pivovar vznikl. A od té doby se v něm vaří pivo podle původních receptur.

V lavici si tady už neposedíte, ale můžete si přisednout třeba ke zdejšímu štamgastovi. Voskové figuríny sládka a štamgasta toho sice moc nenamluví, ale jsou zajímavým zpestřením expozice. A pokud se vám nebude chtít hned vracet domů, je možné tady i přespat. Zázemí vám poskytnou komfortní apartmány i stylová restaurace s výhledem na pivovarské  rybníky. Určitě stojí zato pokořit také některé z horských velikánů. Oblaží vás nádherné výhledy, stejně jako místní pivo.  Holba je v Jeseníkách doma a stejně se tady budete cítit i vy.

Soutěžte o poukaz pro dvě osoby na 2 noci v apartmánu (platný do 30. 11. 2018) a vstup do muzea. Druhou cenou je dalekohled a třetí výherce získá stylovou větrovku.

Soutěžní otázka:

 V jakém městě se nachází muzeum Pivovaru Holba?

Nápovědu najdete na www.holba.cz.

Odpovědi zasílejte na redakce@strankypromuze.cz nejpozději do 3. 9. 2018. Uveďte své celé jméno a odpověď na soutěžní otázku. Do předmětu zprávy napište Holba.

Sdílejte tento článek na Facebooku