Sex na veřejnosti – jen pro odvážné

Sdílejte tento článek na Facebooku

Vkrádá se do vašeho vztahu stereotyp a vy máte chuť rozproudit nudné vody něčím neobvyklým? Nebo jste dobrodružné povahy a rád překonáváte sám sebe? Vzrušení a jistou dávku adrenalinu zaručuje sex na veřejnosti. Ale pozor, kořeněné milování mimo vaši postel není nic pro nerozhodné. Chce to odvahu a chuť vyzkoušet něco nového!Provozování sexu na veřejnosti je jakýmsi fenoménem moderní doby. V převlékacích kabinkách, v prázdném kupé vlaku, na zadním sedadle vylidněného kinosálu nebo na dece v přírodě, to jsou touhy dnešních (nejen) mladých párů. Proč je dovádění mimo zdi vašeho domova tak oblíbenou činností?

Riskujte a užívejte si

Psychologové se shodují, že hlavní roli zde hraje element vzrušení a riskování – vždyť vás může kdokoli vidět! „Neexistuje pro mne místo, kde bych neměl nebo nechtěl mít sex. Venku je to přitom mnohem zábavnější než doma, prvek riskování totiž dodává milování pořádnou jiskru. A právě risk a neotřelá místa vybičovávají mé vzrušení na maximum,“ přiznává nadšený fanoušek sexuálních hrátek na veřejnosti. Milování venku má však jedno pravidlo – raději se nikdy nenechat chytit. Proto i při sebevášnivějších chvilkách dbejte na vlastní bezpečnost a snažte se být alespoň v rámci možností nenápadní, přeci jen jde o intimní chvíle.

Jak na to, pokud začínáte?

Pokud jste sex na veřejnosti nikdy neprovozoval a chcete se před samotnou akcí pořádně „otrkat“, dovádějte s přítelkyní v jiných pokojích bytu než v ložnici – kuchyně, koupelna nebo obrovský stůl v pracovně představují ideální milostné propriety. Jakmile si zvyknete na originalitu vašich milostných hrátek, můžete přejít k těžšímu kalibru. Vydejte se na balkón nebo zahradu (klidně v noci) a zkoumejte nové úrovně rozkoše. Z terasy už je jen krůček ke klasickému sexu na veřejných prostranstvích.

Oblíbená místa

K nejfrekventovanějším místům, kde se lidé oddávají milostné vášni, patří zapadlé kouty, pláž, voda nebo příroda. Mezi oblíbené lokality patří například auto zaparkované na odstavném pruhu dálnice, záchodky v restauracích nebo klubech a samozřejmě romantická místa jako vylidněná zátoka na letní dovolené či slunný palouk uprostřed lesa. „Během líbánek jsme se s manželem vydali za exotikou a užili si nezapomenutelné milování pod vodopádem. Tento zážitek v nás zanechal množství vzpomínek, které rádi a pravidelně oživujeme – třeba na terase nebo s dekou na louce,“ prozrazuje mladá experimentátorka. A co vy, jaké veřejné prostranství se stane vaším chrámem vášně?

Sdílejte tento článek na Facebooku