Osvěžující letní sex

Sdílejte tento článek na Facebooku

Slunečné počasí, dovolená a čím dál méně svršků na našich tělech – není divu, že letní měsíce přímo vybízejí k rozpumpování sexuálního života. Proto zapomeňte na stereotyp, stud nechte doma a přibalte si do prázdninového kufru raději hodně inovace, vášně a chuti na nezapomenutelné milostné dobrodružství. Svěží letní hrátky totiž stojí za to!Důvodů, proč se v létě probouzíte po zimní letargii a zvedá se vám hladina testosteronu, je nespočet. A všechny souvisí s létem jako takovým. Teplé prázdninové počasí přímo nutí ženy, aby si oblékaly čím dál odvážnější hadříky, odhalovaly opálené nohy a upoutávaly naditými dekolty. Také vy jste s postupujícím létem usměvavější, klidnější a vůbec lépe naladěn. Vrcholem prázdnin je pak dovolená, která v sobě nese punc pohody a exotiky, kdy je nevyzkoušení sexu na pláži nebo odmítnutí dobrodružství se snědou domorodkyní považováno přímo za smrtelný hřích. Léto zkrátka vybízí k uvolnění a užívání si zcela nových rozměrů erotiky. Nechte se svést k vášnivé letní jízdě.

Ochutnejte letní rozkoš

Osvěžující prázdninová erotika je zajímavá už tím, že léto nabízí netušené možnosti, jak si milování vychutnat. Svobodní jedinci si plnými doušky užijí all inclusive pobyt ve slunném Španělsku s tamními kráskami, zadaní zase mohou dovolenou využít jako příležitost rozbít milostný stereotyp a vyzkoušet nové sexuální polohy. Také míst pro řádění nabízí horké letní večery bezpočet. Co třeba podlehnout svodům milostné vášně na loďce v dostatečné vzdálenosti od pláže? Své kouzlo má také romantika ve stanu na Mácháči či erotické jiskření na veřejnosti. Chce to sice trochu odvahy, ale zážitky často stojí za to. „Sex na veřejnosti prostě zbožňuji. Dříve jsme ho s přítelkyní volili z ryze praktických důvodů – byli jsme mladí a v domech našich rodičů milostné rodeo nepřicházelo v úvahu. Postupem let jsme si adrenalin spojený s milováním venku tak oblíbili, že dodnes sem tam vklouzneme do zadní řady kina či zaparkujeme auto u cesty a oddáme se vášni,“ přiznává fanoušek sexu na veřejnosti. Vyzkoušet lze převlékací kabinky na koupališti, skrytý palouk uprostřed lesa nebo zapadlou zátoku.

Originální ochrana

„Léto přináší mnoho příležitostí pro krátké a romantické milostné avantýry, stejně jako pro vášnivé noční tahy. Jakkoli jste vzrušení a natěšení na pořádnou jízdu, neměli byste za žádnou cenu zapomínat na ochranu,“ radí Pala Copeland, autorka textu Hot Summer Sex a dodává, že s trochou kreativity si i z bezpečných milostných chvilek můžete udělat sexy zábavu. V exotickém přímořském letovisku vyzkoušejte například bezpečný sex a la banana split. Stačí použít kondom s banánovou vůní, který během samotných hrátek doplníte lubrikačním gelem s čokoládovou nebo vanilkovou příchutí. Voňavé letní dobrodružství tak může směle začít.

Sdílejte tento článek na Facebooku