Hanychová nemá ráda sex na veřejnosti

Sdílejte tento článek na Facebooku

Vedro k zalknutí, pomalé servírky, ale řádné erotické dusno provázely oslavy 19. výročí založení dnes již trochu skomírajícího NEI Reportu na terasách pražského klubu Mánes.

Kardiaci se místu vyhýbali obloukem, ti odvážnější s potem na čele a rychle rostoucím tlakem sledovali striptýz a následné počínání dvou děv, které se vysloveně měly rády a dávaly to nejen sobě, ale i divákům jasně najevo.

Mezi řadou okounějících byla i Agáta Hanychová (24). Kdo však očekával, že i ona odloží lehké šatky a předvede se v rouše Evině, byl zklamán.
„Jsem tu pracovně. Dělám rozhovory a k nějakým exhibicím před masou čumilů bych se rozhodně ukecat nedala. To není pro mne. Sex mám ráda, ale ne na veřejnosti,“ tvrdila Agáta. A aby nebudila plané naděje, raději se skryla do útrob Mánesa.

To známý country pěvec Honza Vyčítal byl aktivnější. Ne snad, že by odhodil svršky a případně i spodky, ale se zájmem sledoval produkce vlnících se dívčích těl. A o tom, že vystoupení lepých děv prožíval, svědčilo i to, že přes svou velkou lásku k pivu se odřekl zlatavého moku, aby mu nic neuniklo.

„Pěkný holky,“ ulevil si Vyčítal po předváděčce a místo konkrétnějšího zhodnocení programu a jeho vztahu k sexu a erotice konečně popustil uzdu své pivní vášní a naráz do sebe zvrhl jeden půllitr.

„Na nic se mě neptejte, relaxuju,“ odrážel zpěvák dotazy.
Ale aby nebyl podezříván, že přišel jen na „kukačku“ svlékajících se dívek, předvedl i on něco ze svého umění. Na závěr párty zapěl jednu se svých oblíbených odrhovaček, parodii na píseň Dobrý den, majore Gagarine.

Sdílejte tento článek na Facebooku