Francie – Brazílie: Citroen DS3

Sdílejte tento článek na Facebooku

Citroën při příležitosti přátelského utkání mezi Francií a Brazílií představí dva originální vozy Citroën DS3 v barvách fotbalových týmů. Fanoušci značky budou mít možnost hlasovat pro svou oblíbenou verzi na Facebooku Citroën France a vyhrát jeden z těchto unikátních modelů. Citroën jako oficiální partner Francouzské fotbalové federace a francouzského týmu opět potvrzuje svou podporu „modrých“ a prestižní utkání mezi Francií a Brazílií, které se bude konat na francouzském národním stadionu 9. února 2011, vítá dvěma vozy Citroën DS3 v barvách obou týmů.

Bílý Citroën DS3 s modrou střechou v barvách francouzského týmu má modré disky kol, červené středy kol a vnější zpětná zrcátka a bílou boční lištu. Na střeše se skví samolepicí fólie s nápisem „Francie“ a bílé a červené pásy. Titul mistrů světa připomíná hvězda na dveřích, připomínající hvězdy, které má francouzský národní tým na dresech.

Žlutý Citroën DS3 se zelenou střechou v barvách brazilského týmu má zelené disky kol se žlutými středy, modrá vnější zpětná zrcátka a zelenou boční lištu. Na střeše září samolepicí fólie s nápisem „Brazílie“ a bílé a žluté pásy. Pět hvězd na dveřích vzdává hold pěti titulům mistrů světa brazilského výběru.

V rámci spuštění stránek Citroën na Facebooku si budou moci fanoušci značky zopakovat zápas mezi Francií a Brazílií a od 4. do 18. února hlasovat, která úprava se jim víc líbí. Z účastníků hlasování bude vylosován jeden, který vítězný model vyhraje.

Sdílejte tento článek na Facebooku